Kierowca busa

Poszukujesz pracy? Masz doświadczenie za kółkiem i chciałbyś pracować w szybko rozwijającej się firmie i w miłym zespole? Szukamy właśnie Ciebie!

Efficient @ work to międzynarodowa, przedsiębiorcza i dynamiczna firma z siedzibą w Naaldwijk.

W związku z nieustannym rozwojem aktualnie poszukujemy kierowcy busa z aktualnym prawem jazdy kat.B.
Zapoznaj się ze szczegółami oferty. Masz pytania? Zadzwoń!

OBOWIĄZKI:

  • transport pracowników;
  • tłumaczenie / asysta podczas wizyt lekarskich;
  • transport / pomoc w tłumaczeniu podczas wyrabiania numeru BSN;
  • wydawanie rowerów.

OFERUJEMY:

  • stałe godziny (ok. 45h/tygodniowo);

  • możliwość stałej współpracy;

  • miłą atmosferę w pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV z dopiskiem KIEROWCA B na adres: cv@efficientatwork.nl
    Masz pytania? Zadzwoń: +31174715321 lub +31714715319

Czy jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko i spełniasz wymagania? Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Po więcej informacji zadzwoń   +31 174-715 321
                                                                       +31 174-715 319

Laat-je-gegevens-achter