PRACA PRZY ORCHIDEACH

Jesteś osobą zmotywowaną i gotową do pracy? Nie boisz się nowych wyzwań? Chcesz poznać nowe osoby i pracować w przyjaznej atmosferze? Chcesz przyjechać z partnerką / partnerem lub znajomymi? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Efficient at Work poszukuje dla jednego ze swoich klientów, pracowników do pracy przy orchideach. Miejsce pracy jest zlokalizowane w Delfgauw. Posiadasz własne zakwaterowanie? Ta oferta pracy jest skierowana także do Ciebie!

Twoje obowiązki:

  • sztokowanie
  • sortowanie
  • pakowanie kwiatów

Praca od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach. Język angielski nie jest wymagany, za to doświadczenie i prawo jazdy są mile widziane

OFERUJEMY:

  • pracę na dłuższy okres, z możliwością pracy przez cały rok;
  • wynagrodzenie dla osób zaczynających współpracę 10,48 €/h, nadgodziny 135%;
  • cotygodniowe wypłaty (dodatek ET oraz wakacyjne wypłacane tygodniowo);
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;

Jeśli szukujesz pracy z zakwaterowaniem -oferujemy w pełni wyposażone domki jednorodzinne, szeregowe, apartamenty + darmowy internet. Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego.

Przemówiła do Ciebie ta oferta pracy? Czekamy na Twoją reakcję!