Produkcja szaszłyków

Dla jednego z naszych klientów z Alphen aan den Rijn szukamy pracowników. Praca w nowoczesnej fabryce przetwarzania mięsa przy produkcji szaszłyków. Praca w warunkach chłodniczych gdzie wykonuje się szaszłyki z warzyw i mięsa drobiowego.

OBOWIĄZKI:

  • nakładanie produktów (warzywa, mięso) na patyczki;
  • praca siedząca;
  • temperatura na hali około 7 st.C;
  •  praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.00 do 14.30 (15.00);
  • znajomość języka nie jest wymagana.

OFERUJEMY:

  •  możliwość zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego;
  • stabilną pracę;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • transport do pracy.

    OCZEKUJEMY:

  • gotowości do podjęcia dłuższej współpracy;
  • sumienności i pracowitości;
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem;

    Jeśli zainteresowana? APLIKUJ 👌👍

Czy jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko i spełniasz wymagania? Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Po więcej informacji zadzwoń   +31 174-715 321
                                                                       +31 174-715 319

Laat-je-gegevens-achter