Specjalista ds. kontroli jakości

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za kontrole jakości w sektorze AGF. Jeśli jesteś odpowiedzialną osobą i umiesz zadbać o dobrą jakość spełniającą wewnętrzne standardy jak i zewnętrzne normy -  zapoznaj się z naszą ofertą pracy!

OCZEKUJEMY:

  • znajomości języka angielskiego / niderlandzkiego;
  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone stanowisko;

  • dyspozycyjności;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • stała kontrola jakości i przestrzeganie obowiązujących standardów jakości owoców i warzyw w procesie magazynowania i kompletacji;

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli;
  • współpraca z innymi działami;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę w miłej atmosferze;
  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • możliwość zakwaterowania oraz ubezpieczenia zdrowotnego.

Czy jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko i spełniasz wymagania? Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Po więcej informacji zadzwoń  +31 174-715 321
                                                                      +31 174-715 319

Laat-je-gegevens-achter